تسمه فولادی

تسمه فولادی

تسمه فولادی به مقاطعی گفته میشود که اختلاف عرض با ضخامت آن بسیار زیاد باشد. این قطعات بسیار متنوع هستند و…

خرید، فروش و عرضه ی انواع ورق فولادی ثمین تجارت

ورق فولادی

به آلیاژی که پایه آن از آهن بوده، ورق آهن می گویند. ورق آهن از مواد مختلفی تشکیل شده است که هر کدام در بخش مختلفی از صنعت ساخت و ساز و صنایع دیگر کاربرد دارد. ورق های آهن انواع مختلفی دارند از جمله: ورق سیاه، ورق روغنی و …

شمش فولادی

شمش فولادی

شمش از محصولات نورد فولاد و از مهمترین کالاها در فرآیند زنجیره تولید محصولات فولادی است که برای تولید محصولات نهایی ازجمله میلگرد، تیرآهن، مفتول و … استفاده می شود

خرید و فروش و عرضه ی انواع میلگرد فولادی

میلگرد فولادی

میلگرد ها از جنس فولاد ساخته و تولید میشوند که در صنعت وساختمان سازی کاربرد فراوانی دارند. در تمامی کشورها از میلگرد به عنوان بخش اصلی ساختمان سازی و مقاوم سازی در ستون ها و همچنین در کف ساختمان استفاده میشود.

manesmann pipe

لوله صنعتی

لوله نوعی وسیله توخالی است که از آن معمولا برای انتقال سیالاتی مانند گاز،نفت، آب و… استفاده می نمایند. لوله انواع مختلفی داشته و در موارد مختلفی مصرف میشود که شش نوع از آنها را میتوان در مصارف خانگی، تجاری ، شهری و روستایی، صنایع مختلف کشاورزی و… استفاده کرد.

فولاد ثمین تجارت - آهن و فولاد

چهارپهلو فولادی

نوعی پروفیل باز و چهار گوش است که در ساخت و ساز و صنعت مورد استفاده قرار میگیرد. در تولید چهار پهلو مواد اولیه متنوعی از جمله فولادهای ST37,ST44,ST52,CK45,MO40 مورد استفاده قرار گرفته است.