برشکاری ورق فولادی (CNC)

مکان شما:

راههای مختلفی برای برشکاری ورق های فولادی وجود دارد، برخی مناسب روشهای برش خوکار و اتوماتیک هستند و برخی نه. برخی مناسب ورق های نازک و برخی مناسب ور ق های ضخیم تر. بعضی سرعت برش پایینی دارند و برخی سریع و برخی ارزان قیمت و دیگری گران.

برشکاری ورق فولادی cnc برای چه محصولاتی استفاده می شود؟

شکل دهی مواد اولیه به روش های مختلفی امکان پذیر است که فرآیند CNC یکی از مهمترین و پرکاربردترین روشهاست . با توجه به پیشرفت چشمگیر تکنولوژی این فرآیند نیز پیشرفت قابل توجهی داشته است . به صورتیکه امروزه می توان با یک دستگاه برش CNC از قابلیت های متعدد آن بهره جست .برشکاری

برشکاری سی ان سی پلاسما یکی از روشهای بسیار دقیق برشکاری ورق های فلزی و آماده سازی قطعات جهت تولید قطعات صنعتی است که دارای مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی می باشد . دقت بسیار بالای این دستگاه ( دقت 1 میلیمتر ) ، حداقل پرتی و داشتن لبه های بسیار دقیق ، تمیز و شارپ از مشخصه های این روش برشکاری است . تام تال به عنوان یکی از تولید کنندگان تجهیزات مبلمان شهری از این دستگاه جهت تولید انواع سطل زباله پارکی ، نیمکت پارکی ، ست ورزشی پارکی و سایر تجهیزات فلزی مبلمان شهری بهره می جوید و یکی از رموز موفقیت خود ، دقت بالای برش ، تمیزی و یک شکل بودن تمام قطعات حاصل از برشکاری به وسیله برشکاری CNC می داند .

مشاهده این مطلب » برشکاری ورق فولادی (برقی)

Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
5/5