شرکت ثمين تجارت فعاليت خود را در زمينه عرضه و تامين آهن آلات صنعتی، ساختمانی وانواع برشکاری سی ان سی ، برقی، اره نواری و فولادهای آلياژی انواع میلگرد فولادی، تسمه، ورق فولادی، شمش فولادی، لوله صنعتی، لوله جدار چاه، آغاز نموده است.

از دستگاه برش cnc هواگاز برای برشکاری ورق های فولادی استفاده میشود. این کار زمانی صورت می گیرد که مشتری نیاز به برشکاری دقیق و طراحی خاص برای کار خود داشته باشد. دستگاه مورد استفاده در این مجموعه ، علاوه بر دقت بالا، قابلیت برشکاری ورق های فولادی از قطر 6 میلی متر تا 300 میلی متر را دارد.

برشکاری با سیستم هواگاز در مجموعه سعادت توس پایا به دو صورت کار با دستگاه سی ان سی و دستگاه برقی صورت میگیرد.برشکاری با استفاده از دستگاه برقی زمانی انجام می شود که کار مشتری نیازمند دقت زیادی نباشد یا طرح موردنظر به صورت خطی مستقیم باشد.

دستگاه برش اره نواری دستگاهی با عملکرد نیمه اتوماتیک است که دقت و تمیزی کار بستگی به نوع تیغ اره آن دارد. دستگاه های برشکاری اره نواری شرکت سعادت توس پایا قابلیت برش از قطر 20 میلی متر تا 1000 میلی متر را دارد و این کار را با بالاترین دقت انجام می دهد.​