برشکاری هواگاز

مکان شما:

ویژگی و مزایای نوک نازل برشکاری هواگاز کویکه :

  • طراحی

هر نوک نازل برشکاری کویکه برای بالاترین میزان کیفیت و دقت در برشکاری طراحی شده است.

  • ایمنی

تمامی نوک نازل های سری 100 و سری ایپاچ، به گونه ای طراحی شده اند که از بازتاب اشعه و انفجار جلوگیری کنند.

  • کیفیت

همه ی نوک نازل ها از نظر حالت ، تناسب و عملکرد بررسی می شوند تا از نظر کیفیت عملکرد شعله گرم کننده و موتور اکسیژن آنها اطمینان حاصل شود.

  • ضمانت مادام العمر مشعل

نوک نازل های سری 100 مشعل برای تحمل آسیب های ناشی از بازتاب اشعه در شرایطی که تمامی نکات کویکه درمورد استفاده از آن به درستی رعایت شوند ضمانت می شوند.

مشاهده این مطلب » انواع روش های برشکاری

نوک نازل های کویکه دقیق ترین برشکاری ها را در میان رقبا ارائه میدهند :

کویکه دارای شهرتی جهانی بعنوان لیدر در زمینه ی برشکاری هواگاز می باشد. بخش عظیمی از شهرت کویکه مدیون کیفیت بالای ساخت نوک نازل هایش است. از آنجایی که یک نوک ضعیف کیفیت عملکرد نازل برشکاری را پایین می آورد، تلاش کویکه همواره بر انجام تحقیقات و پیشرفت در ساخت این محصول بوده است. آن چیزی که کویکه را از سایر رقبایش متمایز کرده تعهد آن بر تحقیق و توسعه ی سیستم های برشکاری است. مشتریان کویکه همواره از تاریخ بلند کارایی برشکاری های هواگاز، تحقیق و توسعه بر روی مشعل ها، تجربه برش مواد مختلف و نوآوری هایی مانند دستگاه تست بازدهی نوک نازل های برشکاری بهره مند بوده اند. کویکه با عملکرد فوق العاده نوک نازل هایش همواره پشتیبان مشتریان خود بوده است. اگر میخواهید برشکاری شما با دقیق ترین استانداردها انجام شود و برشکاری دقیق، امن و اقتصادی داشته باشید کویکی بهترین انتخاب برای شماست.

برشکاری هواگاز

برش های با کیفیت

برای اطمینان از دستیابی به کیفیت بالای نوک نازل برشکاری ، کویکه سطح برشکاری را چک کرده  و از معیارهای زیر برای بررسی سطح کیفیت برشکاری استفاده میکند :

1. سطح صاف (کمترین بریدگی)
2. بدون ضایعات بالایی
3. کمترین میزان ذوب شدگی سطح بالایی
4. بدون ضایعات پایینی
علاوه بر معیارهای ذکر شده، نوک نازل های کویکه شرایط زیر را نیز در برمیگیرند :
1.
بیشترین سرعت
2. عملکرد امن و استوار
3. مصرف اقتصادی سوخت گاز
برای بهره مندی از معیارها و شرایط ذکر شده، نوک نازل کویکه باید جریان اکسیژن بالا و کارآمدی را حفظ کند و شعله ی گرم کننده ی یکنواختی داشته باشد. به تحقیقات کویکه توجه کنید :
1.
اشکال و اندازه های متنوع نوک قسمت ورودی برش اکسیژن
2. ابتدا مخلوطی از اکسیژن و سوخت گاز را در لوله ها، محفظه مخلوط شدن گاز و قسمت خروجی گرم کنید.

در نتیجه ی این تحقیقات، کویکه نوک نازل واگرا را توسعه داد. خروجی دستگاه برشکاری نیز مکمل این نوک واگرا است.این نوک نازل، نتیجه ی طراحی مهندسی گسترده ی دپارتمان مهندسی کویکه است. کویکه از یک ضد زنگ انحصاری با پوشش فولادی برای کسب اطمینان از مقاومت نوک نازلها استفاده می کند.بنابراین فناوری نوک واگرا به تولید نوک نازل هایی از جنس فلز نان-فلایت با سوراخ هایی کوچک منجر شد. تعهد کویکه به تحقیقات خود و طراحی نوک نازل های برشکاری هواگاز به وضوح در کیفیت بالای محصولات نهایی آن قابل مشاهده است.

نوک نازل های کویکه امنیت برشکاری را افزایش میدهند.نوک نازل های کویکه امنیت برشکاری را افزایش میدهند.

از آنجایی که عملیات جوشکاری و برشکاری احتمال آسیب رسانی از طریق انفجار و سایر حوادث ناخواسته را دارد باید از کوچک ترین شعله و بازتاب آن جلوگیری شود. در نتیجه ، کویکه متعهد است از ایمنی عملیات برشکاری برای مشتریان خود اطمینان حاصل کند ودر زمینه ی طراحی نوک نازل های برشکاری، توجهی ویژه به جلوگیری از انفجار کند.

انفجار در سه دسته ی زیر تقسیم بندی می شود :

1. انفجار : گرمای اولیه به داخل مشعل جریان معکوس پیدا میکند.
2. فلش بک : شعله به لبه ی نوک نازل منحرف می شود.
3. مقاومت فلش بک : شعله به محل مخلوط شدن گاز در نوک نازل برمیگردد و آن را ذوب میکند.

خطرناک ترین این موارد فلش بک و مقاومت فلش بک است. کویکی این دو مشکل را از طریق تحقیقات دقیق و پروسه ی طراحی خود حل کرده است. در مورد مشکل فلش بک ، راه حل کویکه توسعه ی اثر ونتوری سوخت بر روی نوک نازل است. فشار متوسط و مداوم نوک نازل برگشت جریان اکسیژن گرم کننده به سمت سوخت گازمیشود، بنابراین سوخت گاز به محل مخلوط شدن گازها وارد می شود. این حالت مشکلات زیادی برای خود شعله و همچنین محصولی که در حال برشکاری است بوجود می آورد. فلش بک در زمان سوخت رسانی ایجاد می شود. راه حل کویکه برای این مشکل ایجاد اثر ونتور بر روی نوک نازل برشکاری است. این کار بوسیله ی اکسیژن گرم کننده ی پر سرعت انجام می شود. سوخت گاز برای جلوگیری از مخلوط شدن گازها در لوله ی مشعل به داخل نوک نازل مکیده می شود و به این ترتیب از فلش بک در زمان احتراق جلوگیری می شود.

مقاومت فلش بک ممکن است هنگام گرفتگی نوک نازل با دوده و خاکستر در حین عملیات برشکاری اتفاق بیفتد. کویکه دریافته است که اندازه گیری نسبت دقیق دیامتر به اکسیژن گرم کننده ، سوخت گاز و محفظه ی مخلوط شدن گازها، هنگامی که نوک نازل با دوده مسدود می شود باعث خاموش شدن شعله می شود. بدین ترتیب از مقاومت فلش بک نیز جلوگیری می شود.

جلوگیری از انفجار، نشان دهنده ی تلاش های بی دریغ کویکه در تحقیقات، عملکرد و طراحی برای تولید محصولات بهتر را نشان میدهد.

Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
5/5