تسمه MO40

مکان شما:

شرکت ثمين تجارت فعاليت خود را در زمينه عرضه و تامين آهن آلات صنعتی، ساختمانی و فولادهای آلياژی، تسمه فولادی، تسمه ترانس، تسمه MO40، تسمه SPK، ورق فولادی، ورق ST52، ورق ST37، ورق CK45، ورق A516، شمش فولادی، شمش بیلت، شمش اسلب، شمش بلوم، میلگرد، میلگرد A105، میلگرد CK45، میلگرد SPK، میلگرد MO40، لوله صنعتی، لوله جدار چاه، چهارپهلو، چهارپهلو CK45، چهارپهلو ST37، چهارپهلو ST52، چهارپهلو ترانس آغاز نموده است.

جهت مشاوره و خرید با شماره های 02122247000 |  09108697000 تماس حاصل فرمائید.

آنالیز فولاد MO40

فولاد، با تمام کاربرد و طرفدارانی که دارد، اما معمولا به طور خالص در ساخت و ساز مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. با توجه به شرایط و نیازهای مختلف، معمولا آلیاژهای مختلفی از این فلز ساخته می‌شوند که هر کدام ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارند. فولاد MO40، یکی از این آلیاژها است که در دسته‌ی فولادهای کروم‌دار قرار می‌گیرد. همچنین فلز مولیبدن نیز به آن اضافه می‌شود. این موضوع سبب می‌شود تا مقاومت این آلیاژ در برابر ضربه و حرارت به طرز چشمگیری افزایش داشته باشد.

تسمه ی MO40 فولاد حرارت پذیری است که در دسته ی فولادهای کروم دار قرار می گیرد. از ویژگی های آن می توان به سختی و توان کششی بالا ، مقاومت به حرارت و سایش و سطح مقطع مربعی اشاره کرد. شرکت ثمین تجارت این تسمه را با بهترین کیفیت و قیمت در ایران به فروش می رساند.

تسمه فولادی

فولاد MO40 که بر اساس استاندارد 4140 SAE آمریکا و استاندارد DIN 1.7225 آلمان نیز شناخته می شود ، یکی از فولادهای کم آلیاژ حرارت پذیر بوده که مانند فولاد ck45 حاوی مولیبدن کرم و منگنز میباشد این چهار پهلو دارای مقدار قابل توجهی کروم و مولیبدن است و بدلیل سختی خوب ، مقاومت پیچشی و توان کششی بالا ، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. مولیدن موجود در فولاد mo40 باعث افزایش سختی آن میشود و وجود کروم نیز مقاومت حرارتی فولاد mo40 را افزایش میدهد.

 تسمه فولادی

عنصر کروم و مولیبدن برای افزایش مقاومت فولاد در برابر خزش به آن اضافه می شود . به طور کلی، مهم ترین ویژگی فولادهای کرم _ مولیبدن ؛ مقاومت دربرابر حرارت تا دمای 500-600 درجه سانتیگراد با حفظ استحکام و مقامت به سایش می باشند
.

مزایا تسمه Mo40

  • جنس فولاد ST37-2
  • استحکام بالا
  • شکل پذیری
  • دوام بالا
  • استحکام کششی بالا
  • هدایت گرمایی

مشاهده محصول » تسمه ترانس

کاربرد تسمه MO40

فرم‌پذیری و قابلیت جوشکاری بالا سبب شده است تا استفاده از این تسمه‌ها، رواج زیادی در صنعت داشته باشند. تولید ماشین‌آلات صنعتی و چرخ‌دنده‌های غول‌پیکر از جمله زمینه‌های اصلی است که از این تسمه‌ها استفاده‌ی زیادی می‌شود. ساخت میله‌های اتصال، ظروف تحت فشار و قطعات ماشین ابزار، از دیگر جاهایی است که استفاده از تسمه MO40 در آن رواج دارد.

تسمه های فولادی یکی از انواع تسمه های فلزی اند که از آلیاژ آهن کربن همراه با عناصر آلیاژی دیگر ساخته شده اند و خود به انواع مختلفی تقسیم می شوند. مثل تسمه های فولادی گالوانیزه، تسمه های فولادی استنلس، تسمه های فولادی سرد نورد و غیره. تسمه های فولادی دارای کاربردهای بسیاری در صنایع مختلفی مانند کشتی سازی، اتومبیل سازی، مخابرات و … می باشند.

 تسمه فولادی
فولاد MO40 به منظور شکل گیری اولیه محصولات فرفورژه فرموله شده است و در کوره های قوس الکتریکی و القایی تولید میشود و میتوان گفت که فولاد mo40 جزء یکی از مقاوم ترین فولادها میباشد. از بارزترین مشخصات فولاد mo40 می توان به تنش تسلیم و استحکام کششی بالا، شکل پذیری و دوام بالای آن اشاره کرد. همچنین یکی دیگر از خواص فولاد mo40 ، قابلیت جوشکاری و هدایت گرمایی بسیار خوب آن میباشد.

مشاهده محصول » تسمه SPK

از ویژگی های این چهار پهلو فولادی می توان به شکل پذیری و دوام بالا، استحکام تسلیم و استحکام کششی بالا و هدایت گرمایی خوب آن اشاره کرد. از این چهار پهلو فولادی می توان در کارهایی مانند ساخت شافت ها، محورها و قطعات خودروها استفاده کرد.

 رایج ترین تسمه های فولادی از جنس فولاد ST37-2 هستند که بیشترین کاربرد را دارند. از فولاد ST37-2 در صنایع کشتی سازی، پل سازی و … به دلیل داشتن استحکام بالا می توان استفاده کرد

Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
5/5