لوله صنعتی

مکان شما:

لوله نوعی وسیله توخالی است که از آن معمولا برای انتقال سیالاتی مانند گاز ، نفت ، آب و… استفاده می کنند. لوله انواع مختلفی داشته و در موارد مختلفی مصرف میشود که شش نوع از آنها را میتوان در مصارف خانگی، تجاری ، شهری ، روستایی، صنایع مختلف کشاورزی و… استفاده کرد.

لوله جداره چاه

ویژگی ها : از ویژگی های بارز لوله های جداره چاه میتوان به مقاومت آنها در برابر رطوبت ، زنگ زدگی و فرسایش اشاره کرد که بر همین اساس معیار انتخاب آنها میتواند عمر مفید و ضخامتشان باشد. این نوع لوله در دو جنس فولادی و پلیمری تولید می شود.

کاربرد ها : لوله درز جوش مستقیم القایی به دو صورت ساده و مشبک جهت استفاده در جداره چاه ، آب و فاضلاب ، گاز رسانی، نفت و پتروشیمی با استاندارد ایران تولید می شود.

لوله مانیسمان

ویژگی ها : لوله ی مانیسمان از قطعه فولادی یک تکه ساخته میشود و از مقاوم ترین لوله ها در برابر تغییرات دما و همچنین در برابر ضربه و فشار می باشد.این لوله در سایز های مختلف تولید می شود .

کاربردها : از کاربردهای این نوع لوله میتوان به انتقال سیالات مانند مواد مایع، گازی و یا نیمه جامد در مسافت طولانی با امنیت کامل جهت انتقال آب ، عمر طولانی ، تجهیزات میدان نفتی و سکوهای دریایی ، کشتی سازی و … اشاره کرد.