فروش میلگرد در تهران

مکان شما:

شرکت ثمين تجارت فعاليت خود را در زمينه عرضه و تامين آهن آلات صنعتی، ساختمانی و فولاد آلیاژی، انواع میلگرد فولادی ، ST37، ST52، SPK، MO40، CK45،A105 آغاز نموده است.

فروش میلگرد در تهران

امروزه میلگرد کاربردهای بسیاری در ساختمان سازی دارد. دست کم میدانیم میلگرد یکی از مصالحی است که در ساخت و ساز از کف ساختمان تا ستون ها مورد استفاده قرار میگیرد.نقش بتن در سازه ها کمک به استحکام آنهاست.اما بتن بدون میلگرد در واقع کارایی خاصی ندارد، بطورکلی بتن مقاومت چندانی در برابر نیروهای کششی و چرخشی ندارد و اینجاست که میلگرد به کمکش می آید و سازه ها را در برابر نیروهای کششی و چرخشی مقاوم میکند.

تا اینجا با نقش میلگرد و کاربرد آن آشنا شدیم اما هنوز با انواع آن آشنا نیستیم.در ادامه با تعدادی از پرکاربردترین میلگردهای فولادی موجود در بازار آشنا میشویم.

میلگرد ترانس یکی از پرکاربرد ترین انواع مقاطع فولادی است که به دارا بودن تنوع بالا در سایز ، ابعاد، انواع و اشکال مختلف معروف است.

این میلگرد یکی از پرکاربرد ترین فولادهای موجود در بازار است که جزو میلگرد های ساختمانی نیز می باشد. شرکت ثمین تجارت این میلگرد را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت در سراسر ایران به فروش می رساند. 

میلگرد SPK از فولادهای ابزاری سردکار است و در ابزارهایی که با آنها عمل شکل دهی سرد صورت می گیرد مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت ثمین تجارت این میلگرد را با بهترین کیفیت و قیمت ارائه میکند.

مشاهده محصول میلگرد ST52

میلگرد M040 از دسته فولادهای آلیاژی حرارت پذیر است که به خوبی جوشکاری شده و شکل می گیرد. میزان کروم موجود در این فولاد باعث افزایش مقاومت حرارتی در آن می شود.

میلگرد A105 نوعی فولاد آلیاژی کم کربن، با ظاهری مشکلی و براق است. شرکت ثمین تجارت این میلگرد را با بهترین کیفیت و قیمت در ایران به فروش می رساند. 

میلگرد ST37 یکی از پرکاربردترین میلگردهای فولادی موجود در بازار است. شرکت ثمین تجارت این میلگرد را با بهترین کیفیت و قیمت در ایران به فروش می رساند. 

میلگرد M040 از دسته فولادهای آلیاژی حرارت پذیر است که به خوبی جوشکاری شده و شکل می گیرد. میزان کروم موجود در این فولاد باعث افزایش مقاومت حرارتی در آن می شود.

مشاهده محصول میلگرد CK45
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
5/5