فروشندگان تسمه در تهران

مکان شما:

شرکت ثمين تجارت یکی از فروشندگان تسمه فولادی در ایران می باشد. این شرکت فعاليت خود را در زمينه عرضه و تامين آهن آلات صنعتی، ساختمانی و فولادهای آلياژی آغاز نموده است و با هدف اعتماد سازی و جلب رضايت مشتری، ارائه محصولات مرغوب و با کيفيت، انجام خدمات محوله به نحو احسن و تحويل به موقع محصولات به مشتريان خود در تلاش است يکی از بهترين عرضه کنندگان آهن و فولاد در ایران باشد و بتواند در جهت رشد و تعالی کشور خدمات شايانی ارائه دهد.

فروشندگان تسمه در تهران

تسمه فولادی در یک نگاه

بطورکلی تسمه فولادی در دو نوع ماشینکاری و فابریک تولید می شود. همانطور که میدانید نحوه تولید تسمه فولادی بر قیمت آن تاثیر دارد بنابراین تسمه ای که با روش ماشینکاری تولید می شود گرانتر از تسمه فابریک است. تسمه ی ماشینکاری به دو روش نورد گرم و نورد سرد ساخته می شود. از تسمه فولادی نورد گرم، در ساخت و ساز و تعمیرات عمومی و تعمیرات صنعتی ، ادوات کشاورزی ، تجهیزات حمل و نقل و غیره استفاده می شود و از تسمه نورد سرد در جایی استفاده می شود که به استحکام بحرانی و تلورانس کمتری نیاز باشد. انواع تسمه فولادی موجود در بازار، شامل تسمه گالوانیزه، نورد گرم و سرد، استنلس و آلومینیومی و غیره می باشد. 


مشاهده این محصول » تسمه MO40

تسمه ی MO40 فولاد حرارت پذیری است که در دسته ی فولادهای کروم دار قرار می گیرد. از ویژگی های آن می توان به سختی و توان کششی بالا ، مقاومت به حرارت و سایش و سطح مقطع مربعی اشاره کرد. شرکت ثمین تجارت این تسمه را با بهترین کیفیت و قیمت در ایران به فروش می رساند. 

از مهم ترین ویژگی های تسمه ی SPK می توان به سختی بالا اشاره کرد و همچنین این نوع تسمه به دلیل داشتن عنصر کروم در ساختار خود ، دارای خاصیت مقاومت در برابر سایش بالا می باشد. شرکت ثمین تجارت این تسمه را با بهترین کیفیت و قیمت ارائه میکند.

مشاهده این محصول » تسمهSPK

 ویژگی های تسمه ی ترانس میتوان به حداقل میزان تلورانس، سطح صاف، مربع و صیقلی آن اشاره کرد. از تسمه ی ماشین کاری برای تولید آن ها استفاده می شود. شرکت ثمین تجارت این تسمه را با بهترین کیفیت و قیمت در ایران به فروش می رساند. 

Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
5/5