ورق ST37

مکان شما:
فروش انواع ورق فولادی، ورق کاویان ، ورق اکسین و فولاد مبارکه در این مجموعه
021-22247000
051-32404000

ورق فولادی سطح صاف و مسطحی است که غالبا از جنس آهن و فولاد می باشد و از نورد اسلب تولید می شود.ورق‌ها محصول نورد مسطح هستند و به صورت سیم پیچ پیچانده می‌شوند تا هم حجم کمتری اشغال کنند و هم حمل و نقل آنها آسان باشد. ورق ST37 که در بازار آهن به آن ورق سیاه گفته میشود جزو پرفروش ترین ورق آهن در ایران میباشد و ورق ST37 به عنوان فولاد نرم در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار میگرد که از جمله فولادهای کم کربن می باشد. 

ورق Mo40

ورق St52

ورق Ck45

ورق A516

فولاد 1.2080

فولاد 1.7131

فولاد 1.1191

فولاد 1.7225

محصولات مرتبط با ورق St37

میلگرد ST37
چهارپهلو St37
تسمه St37
استعلام قیمت
استعلام قیمت
استعلام قیمت

مراحل خرید محصولات

مراحل خرید و سفارش محصولات ثمین تجارت را در اینجا مشاهده میکنید 

ثبت درخواست آنلاین، تماس یا مراجعه حضوری

درخواست خود را بصورت آنلاین یا تماس تلفنی ثبت نمایید . همچنین امکان ثبت سفارش بصورت حضوری وجود دارد.

ثبت درخواست و ارسال پیش فاکتور توس کارشناسان فروش

پیش از پردازش، میتوانید درخواست دریافت پیش فاکتور از کارشناس مربوطه را کنید

شروع پیش پرداخت و شروع پروسه انجام سفارش

در این مرحله سفارش شما پس از پرداخت بیعانه، وارد مرحله اولیه سفارش برای آماده سازی جهت برش میشود .

تکمیل نهایی سفارش و یا برش و تعیین وزن سفارش

مراحل انجام سفارش در اینجا کاملا به اتمام میرسد و وزن کلی بار توسط واحد فروش به شما اعلام میشود .

تسویه حساب و پرداخت نهایی

مراحل انجام سفارش در اینجا کاملا به اتمام میرسد و وزن کلی بار توسط واحد فروش به شما اعلام میشود .

ارسال سریع سفارش به سراسر کشور

میتوانید سفارش خود را در محل انبار تحویل گرفته یا در صورت تمایل، هماهنگی های لازم برای ارسال سفارش شما انجام خواهد شد.

استعلام قیمت
استعلام قیمت
استعلام قیمت

این محصول کاربردهای فراوانی دارد و به‌عنوان پر تولیدترین محصول در صنعت آهن و فولاد شناخته می‌شود.St37 به ورق‌های فولادی کم‌کربنی گفته می‌شود که در صنایع مختلف، به‌ویژه ساخت‌وساز شاسی و بدنه اتومبیل، مهندسی عمران و مهندسی صنایع، کاربرد دارد.S235JR یا Q235، این ورق‌ها نیز شامل 0.20% کربن هستند.
استحکام و قدرت ورق St37 به‌اندازه فولاد
ASTM A36نیست؛ بااین‌حال، از این ورق‌ها برای مصارف روزانه و ساخت‌وساز سازه‌هایی که نیازمند مقاومت و استحکام بالا نیستند، استفاده می‌شود.
ورق st37 عنوان فولاد نرمه نیز شناخته می شود و ورق فولادی، فولادSt37 یکی از معروف ترین و پرکاربرد ترین فولادهای موجود در بازار می باشد .این نوع فولاد در انواع مختلف ورق فولادی، تسمه فولادی، چهارپهلو و میلگرد فولادی در بازار وجود دارد. از ورق های St37 برای بست هایی که نیاز به استحکام بالا دارد، ساختمان سازی، قطعات ماشین آلات ، ساخت مقاطع فولادی و … استفاده می شود.

فولاد ST37 نوعی از فولاد کم کربن با مقدار کربن ۰.۲ %، مشابه یا Q235 است. این روش به اندازه ASTM A36 معمول نیست، اما به طور گسترده‌ای از کاربردهای روزمره و کاربردهای ساختاری استفاده می‌شود که در آن مقاومت بالا بسیار مهم نیست.

120 HBWسختی ساختاری فولاد ST37
227 مگاپاسکالتنش تسلیم فولاد st37
360 – 510 مگاپاسکالاستحکام کششی
ضریب ازدیاد طول21 درصد ( این عدد برای ضخامت های کمتر از 0.23 تا 0.097 میلی متر میباشد )

رایج ترین نوع ورق سیاه از نظر کیفیت است که از نظر سختی و منعطف بودن در حد متوسط قرار دارد . خواص مکانیکی از دیگر مشخصات ویژه ی آنها می باشد. شرکت ثمین تجارت این میلگرد را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت ارائه میکند.ورق ST۳۷ نیز مانند ورق ST52، نوعی ورق سیاه به شمار می رود. این ورق سیاه که تحت استاندارد DIN 17100 آلمان است، یکی از اصلی ترین فولاد های غیر آلیاژی می باشد که جزء فولادهای مورد استفاده در صنایع ساختمان سازی به حساب می آید.فولاد ST37 نوعی از فولاد کم کربن با مقدار کربن ۰.۲ %، مشابه یا Q235 است. این روش به اندازه ASTM A36 معمول نیست، اما به طور گسترده‌ای از کاربردهای روزمره و کاربردهای ساختاری استفاده می‌شود که در آن مقاومت بالا بسیار مهم نیست.

ورق ST37 ، در تمامی مقاطع فولادی رایج ،  مانند موارد زیر که ذکر شده کاربرد دارد :

  • انواع میل گرد
  • تیر آهن
  • قوطی پروفیل
  • نبشی و ناودانی
  • انواع ورق های ساده و فرم شده

همچنین از ورق هایST37، در پلیت و صفحه ی ستون ساختمان ، در پانچ ورق و صفحات مشبک ، در کارخانه های تولید پروفیل – در کارخانه های تولید نبشی – در کارخانه های تولید ناودانی – در بدنه ی خودرو – در لوازم خانگی مثل یخچال ، و ماشین لباسشویی و غیره.. – در پل های عابر پیاده – در حفاظ و نرده – در ساخت در و پنجره – در قطعات و خم کاری و برش کاری – در دستگاه های صنعتی – در ساختمان – نیز کاربرد دارد .

این محصول کاربردهای فراوانی دارد و به‌عنوان پر تولیدترین محصول در صنعت آهن و فولاد شناخته می‌شود.St37 به ورق‌های فولادی کم‌کربنی گفته می‌شود که در صنایع مختلف، به‌ویژه ساخت‌وساز شاسی و بدنه اتومبیل، مهندسی عمران و مهندسی صنایع، کاربرد دارد.S235JR یا Q235، این ورق‌ها نیز شامل 0.20% کربن هستند.استحکام و قدرت ورق St37 به‌اندازه فولاد ASTM A36نیست؛ بااین‌حال، از این ورق‌ها برای مصارف روزانه و ساخت‌وساز سازه‌هایی که نیازمند مقاومت و استحکام بالا نیستند، استفاده می‌شود.

چگالی فولاد ST377.85 g/cm3
نقطه ذوب1420-1460 °C
گوگردفسفرمنیزیم
0.0450.0451.40
سیلیسیومکربن>16 mmکربن ≤ 16 mm
0.170.17
Share on twitter
Share on pinterest
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on whatsapp
Share on reddit