خرید چهارپهلو فولادی

مکان شما:

شرکت ثمين تجارت فعاليت خود را در زمينه عرضه و تامين آهن آلات صنعتی، ساختمانی و فولادهای آلياژی،چهارپهلو CK45، چهارپهلو ST37، چهارپهلو ST52 آغاز نموده است.

خرید چهارپهلو

آیا قیمت های چهارپهلو در سایت ثمین تجارت بروز است ؟ بله جهت اطلاع از قیمت های بروز با شماره های دفتر مرکزی به شماره  02122247000 / 09108697000 تماس حاصل فرمائید.

آیا بارگیری انواع سفارشات چهارپهلو مستقیم از کارخانه انجام میشود ؟ بله چهارپهلو مورد انتخاب شما مستقیم از کارخانه و بنگاه ارسال می گردد.

چگونه میتوانم چهارپهلو موردنظر را سفارش دهم ؟ از طریق تماس با دفتر مرکزی به شماره  02122247000 / 09108697000 و یا واتس اپ به شماره 09108697000

آیا امکان خرید 5 – 6 سایز چهارپهلو در یک ظرفیت وجود دارد ؟ بله

چه مدت زمان بعد از سفارش کالا دستم میرسد ؟ طی تماس تلفنی با کارشناسان فروش ذکر خواهد شد.

آیا امکان پرداخت حضوری یا بعد از رویت وجود دارد؟ بله

برای کسب اطلاعات دقیق درمورد انواع چهارپهلو روی نام محصولات زیر کلیک کنید:

انواع چهارپهلو :

شرکت ثمین تجارت تامین کننده ی چهارپهلو ST52

شرکت ثمین تجارت چهارپهلو st 52 را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت ارائه میکند این نوع چهارپهلو قابلیت جوش کاری ، ماشین کاری و شکل دهی را دارد و از آنجایی که از فولاد ST52 در آن استفاده شده است مقاومت بالایی در برابر پیچش و خمش دارد و توانایی تحمل وزن بالا را دارد..

شرکت ثمین تجارت تامین کننده ی چهارپهلو ST37

چهارپهلوی ST37 از قدرت استحکام بالا و جوش پذیری خوبی برخوردار است و از آن در ساخت انواع ریل، ساخت اسکلت ساختمانی و … استفاده میشود. شرکت ثمین تجارت  چهارپهلوst37  را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت در سراسر ایران به مشتریان عزیز ارائه میکند.

شرکت ثمین تجارت تامین کننده ی چهارپهلو CK45

چهار پهلوی نوع CK45 دارای سطح مقطع مربعی است و برای ساخت آن از فولاد با درصد کربن کم استفاده میشود.این نوع چهار پهلو دارای مقاومت کششی بالا نیز می باشد.

شرکت ثمین تجارت تامین کننده ی چهارپهلو ترانس

چهار پهلوی ترانس دارای کم ترین میزان تلورانس در میان انواع چهارپهلو ، سطح صیقلی و دقت بالا است و از ته شمش ( آهن های ضایعاتی ) مثل سر ورق تولید می شود

Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
5/5