فروش چهارپهلو فولادی

مکان شما:

شرکت ثمين تجارت فعاليت خود را در زمينه عرضه و تامين آهن آلات صنعتی، ساختمانی و فولادهای آلياژی، انواع چهارپهلو فولادی، چهارپهلو CK45، چهارپهلو ST37، چهارپهلو ST52 ،چهارپهلو ترانس آغاز نموده است.

فروش چهارپهلو

آیا قیمت های چهارپهلو در سایت ثمین تجارت بروز است ؟ بله جهت اطلاع از قیمت های بروز با شماره های دفتر مرکزی به شماره  02122247000 / 09108697000 تماس حاصل فرمائید.

آیا بارگیری انواع سفارشات چهارپهلو مستقیم از کارخانه انجام میشود ؟ بله چهارپهلو مورد انتخاب شما مستقیم از کارخانه و بنگاه ارسال می گردد.

چگونه میتوانم چهارپهلو موردنظر را سفارش دهم ؟ از طریق تماس با دفتر مرکزی به شماره  02122247000 / 09108697000 و یا واتس اپ به شماره 09108697000

آیا امکان خرید 5 – 6 سایز چهارپهلو در یک ظرفیت وجود دارد ؟ بله

چه مدت زمان بعد از سفارش کالا دستم میرسد ؟ طی تماس تلفنی با کارشناسان فروش ذکر خواهد شد.

آیا امکان پرداخت حضوری یا بعد از رویت وجود دارد؟ بله

این نوع چهارپهلو قابلیت جوش کاری ، ماشین کاری و شکل دهی را دارد و از آنجایی که از فولاد ST52 در آن استفاده شده است مقاومت بالایی در برابر پیچش و خمش دارد و توانایی تحمل وزن بالا را دارد. شرکت ثمین تجارت این چهارپهلو را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت ارائه میکند.

چهارپهلوی ST37 از قدرت استحکام بالا و جوش پذیری خوبی برخوردار است و از آن در ساخت انواع ریل، ساخت اسکلت ساختمانی و غیره استفاده میشود. شرکت ثمین تجارت این چهارپهلو را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت در سراسر ایران به مشتریان عزیز ارائه میکند.

چهار پهلوی نوع CK45 دارای سطح مقطع مربعی است و برای ساخت آن از فولاد با درصد کربن کم استفاده میشود.این نوع چهار پهلو دارای مقاومت کششی بالا نیز می باشد. شرکت ثمین تجارت این چهارپهلو را با بهترین کیفیت و قیمت در سراسر ایران به فروش می رساند. 

چهار پهلوی ترانس دارای کم ترین میزان تلورانس در میان انواع چهارپهلو ، سطح صیقلی و دقت بالا است و از ته شمش       ( آهن های ضایعاتی ) مثل سر ورق تولید می شود.شرکت ثمین تجارت این چهارپهلو را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت در سراسر ایران به فروش می رساند. 

چهارپهلوها به سه روش ترانسی، نوردی (نرمال) و فابریک تولید میشوند، قیمت چهارپهلوی فولادی تا حد زیادی به نحوه تولید آن بستگی دارد. چهارپهلو به دلیل ظاهرچهارگوشه اش قابلیت انجام برشکاری بر روی آن نسبتا بالا می باشد و به همین دلیل در صنعت بسیار پرکاربرد می باشد .

انواع چهارپهلو :

Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
5/5