چهارپهلو ST52

مکان شما:

شرکت ثمين تجارت فعاليت خود را در زمينه عرضه و تامين آهن آلات صنعتی، ساختمانی و فولادهای آلياژی، چهارپهلو فولادی، چهارپهلو CK45، چهارپهلو ST37، چهارپهلو ترانس آغاز نموده است.

جهت مشاوره و خرید با شماره های 02122247000 | 09108697000 تماس حاصل فرمائید.

این نوع چهارپهلو قابلیت جوش کاری ، ماشین کاری و شکل دهی را دارد و از آنجایی که از فولاد ST52 در آن استفاده شده است مقاومت بالایی در برابر پیچش و خمش دارد و توانایی تحمل وزن بالا را دارد. شرکت ثمین تجارت این میلگرد را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت ارائه میکند.

چهارپهلو ST52

مشاهده این محصول » چهارپهلو ترانس

چهارپهلو از ورق فولادی و در گریدهای متفاوت تولید می شود. و یکی از گریدهای تولید شده از آن چهارچهلوی ST52 می باشد که در تولید آن از ورق ST52 استفاده شده است. چهارپهلوی ST52 دارای ویژگی های منحصر بفردی است و در صنایع گسترده ای کاربرد دارد که در ادامه به معرفی کاربردها و ویژگی های آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

چهار پهلوها را در گریدهای مختلف و توسط ورق های فولادی مختلف تهیه می کنند. چهار‌پهلو ST52 یکی از گریدهای تولید شده می باشد که از آن در صنعت ریل سازی، مخابرات، کشتی سازی، ساخت و ساز، ساخت جرثقیل و … استفاده فراوانی می شود. چهارپهلو ST52 دارای ویژگی هایی مانند قابلیت جوشکاری و ماشین کاری و شکل دهی می باشد که استفاده از آن را گسترده تر کرده است.

در این نوع چهار پهلو ویژگی هایی مانند مقاوم بودن در مقابل پیچش و خمش و همچنین تحمل وزن بالا مشاهده می شود. در تولید این نوع چهار پهلو از عناصری مانند منگنز و سیلیسیم استفاده شده است.

مشاهده این محصول » چهارپهلو CK45

Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
5/5