چهارپهلو ST52

مکان شما:

شرکت ثمين تجارت فعاليت خود را در زمينه عرضه و تامين آهن آلات صنعتی، ساختمانی و فولادهای آلياژی، چهارپهلو فولادی، چهارپهلو CK45، چهارپهلو ST37، چهارپهلو ترانس آغاز نموده است.

جهت مشاوره و خرید با شماره های 02122247000 | 09108697000 تماس حاصل فرمائید.

در کشور ما علاوه بر رعایت اصول استانداردهای ملی، از استاندارد آلمانی DIN EN 10060 در ساخت چهارپهلو آلیاژی ST52 استفاده می‌شود.
این نوع چهارپهلو قابلیت جوش کاری ، ماشین کاری و شکل دهی را دارد و از آنجایی که از فولاد ST52 در آن استفاده شده است مقاومت بالایی در برابر پیچش و خمش دارد و توانایی تحمل وزن بالا را دارد. شرکت ثمین تجارت این میلگرد را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت ارائه میکند.

برای تولید چهار پهلو، فولادهای متنوعی را مورد استفاده قرار می دهند که تعدادی از آن ها عبارتند از:

  • ST52
  • ST44
  • MO40
  • ST37
  • CK45
چهارپهلو ST52

مشاهده این محصول » چهارپهلو ترانس

چهارپهلو از ورق فولادی و در گریدهای متفاوت تولید می شود. و یکی از گریدهای تولید شده از آن چهارچهلوی ST52 می باشد که در تولید آن از ورق ST52 استفاده شده است. چهارپهلوی ST52 دارای ویژگی های منحصر بفردی است و در صنایع گسترده ای کاربرد دارد که در ادامه به معرفی کاربردها و ویژگی های آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

چهار پهلوها را در گریدهای مختلف و توسط ورق های فولادی مختلف تهیه می کنند. چهار‌پهلو ST52 یکی از گریدهای تولید شده می باشد که از آن در صنعت ریل سازی، مخابرات، کشتی سازی، ساخت و ساز، ساخت جرثقیل و … استفاده فراوانی می شود. چهارپهلو ST52 دارای ویژگی هایی مانند قابلیت جوشکاری و ماشین کاری و شکل دهی می باشد که استفاده از آن را گسترده تر کرده است.

در این نوع چهار پهلو ویژگی هایی مانند مقاوم بودن در مقابل پیچش و خمش و همچنین تحمل وزن بالا مشاهده می شود. در تولید این نوع چهار پهلو از عناصری مانند منگنز و سیلیسیم استفاده شده است.

تسمه ST52 از تسمه های ساختاری و زیربنایی است که در بخش های وسیعی از صنایع مختلف به کار گرفته می شود.

تسمه ST52 با دارا بودن مقادیر قابل توجه از عناصر سیلیسیم و منگنز نسبت به تسمه های ST37 و ST44 از خواص مقاومت در برابر پیچش و خمش، تحمل وزن و خاصیت ارتجاعی بیشتری برخوردار است.

ST52 با عنوان کامل ST52-3N به مشتریان ارائه می گردد که حرف N، از واژه Normalized گرفته شده است.

تسمه سیاه ST52 دارای حدود ۰٫۲ درصد کربن، ۰٫۵۵ درصد سیلیسیم و ۱٫۶ درصد منگنز می باشد که خاصیت مقاومت به خمش و خواص ارتجاعی خود را مرهون عنصر منگنز(Mn) است.

مشاهده این محصول » چهارپهلو CK45

Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
5/5