اهمیت سوخت و سرعت در برش اره نواری

مکان شما:

شرکت ثمين تجارت فعاليت خود را در زمينه عرضه و تامين آهن آلات صنعتی، ساختمانی وانواع برشکاری cnc ، برقی، اره نواری و فولادهای آلياژی انواع میلگرد فولادی، تسمه، ورق فولادی، شمش فولادی، لوله صنعتی، لوله جدار چاه، آغاز نموده است.

سرعت در اینجا اشاره به سرعت حرکت نوک دندانه های تیغه های برش بر روی قطعه کار دارد، این سرعت با واحد متر بر ثانیه اندازه گیری می شود. سرعت حرکت تیغه باید با توجه به رنج توصیه شده برای هر ماده تنظیم شود. بسته به نوع دستگاه برشکاری ، تنظیمات خاصی برای سرعت حرکت تیغه وجود دارد و باید با توجه به خصوصیات هر دستگاه سرعت را مشخص کرد. دستگاه هایی که تنوع سرعت حرکت تیغه ی آنها به دو یا سه حالت محدود باشد طبیعتا به کارآمدی دستگاه هایی که تنوع زیادی برای تنظیمات سرعت آنها وجود دارد نیستند.

مشاهده این مطلب » برشکاری هواگاز
اهمیت سوخ ت سرعت در اره نواری

میلگرد M040 از دسته فولادهای آلیاژی حرارت پذیر است که به خوبی جوشکاری شده و شکل می گیرد. میزان کروم موجود در این فولاد باعث افزایش مقاومت حرارتی در آن می شود.

سوخت در این قسمت اشاره دارد به نیرویی که به تیغه ی برش برای نفوذ به قطعه ی کار وارد می شود. هر چقدر سختی قطعه کار کم تر باشد به فشار سوخت کمتری نیاز است. با افزایش سختی مواد قطعه ی کار، میزان سوختی که استفاده می شود هم باید افزایش پیدا کند. برای سوخت رسانی به دستگاه روش های متنوعی وجود دارد : سوخت رسانی دستی-سوخت رسانی گرویتی (زمینی)-سوخت رسانی هیدرولیک

بسته به نوع برش و اندازه های موردنظر باید سوخت تیغه نیز تامین شود.

Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
5/5