چهارپهلو ترانس

مکان شما:

شرکت ثمین تجارت تامین کننده ی چهارپهلو ترانس

چهار پهلوی ترانس دارای کم ترین میزان تلورانس در میان انواع چهارپهلو ، سطح صیقلی و دقت بالا است و از ته شمش ( آهن های ضایعاتی ) مثل سر ورق تولید می شود.شرکت ثمین تجارت این میلگرد را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت در سراسر ایران به فروش می رساند. 

چهارپهلوی ترانس بدلیل مرغوبیتی که دارد کاربردهای فراوانی نیز در صنعت دارد. این نوع چهار پهلو از نظر اندازه و ابعاد و ویژگی های خود، از کیفیت بالایی برخوردار است. در ادامه با چگونگی تولید این نوع چهارپهلو آشنا می شویم.

جهت تولید چهار‌پهلو ترانس ابتدا شمش های فولادی را در کوره های مخصوص قرار داده و حرارت می دهند و به روش ریخته گری پیوسته ذوب می کنند. سپس شمش ها را با طول های مشخص برش می دهند و برای این که اندازه مورد نظر به دست آید آن ها را نورد می کنند. قبل از نورد کردن آن ها را در پیش کوره قرار داده و در دماهای بالا حرارت می دهند. نورد کردن چهار پهلوها را در چندین مرحله انجام می دهند. در مرحله بعد شمش ها را که قابلیت شکل پذیری زیادی پیدا کرده اند از غلتک عبور میدهند تا شکل چهار پهلو به خود بگیرد. چهار پهلویی که توسط این روش به دست می آید چهار پهلوی نرمال نام دارد که سطحی تیره دارد و تلورانس ابعادی آن زیاد است. سپس برای ساخت چهارپهلوی ترانس باید چندین بار پرداخت سطحی را بر روی چهار پهلوی نرمال انجام دهند. برای این کار فرایندهای سنگ زنی و پولیش کاری را بر روی سطح چهار پهلو انجام می دهند. این کار را چندین مرحله انجام می دهند تا سطح چهار پهلو کاملا براق و صاف شود. محصول به دست آمده از تلورانس ابعادی کمی برخوردار است و چهار‌پهلو ترانس نام دارد.

جهت خرید چهارپهلوی ترانس همین حالا با کارشناسان ما در ثمین تجارت تماس بگیرید.

شماره تماس دفتر مرکزی : 02122247000 – 0910869700

Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
5/5